Gwintownik BSP 1/4"x19 HSS-EV do stali niskostopowej miękkiej nierdzewnej i mosiądzu spiralny nieprzelotowy 6H din371 din376 nakrój C pasywowany maszynowy calowy żółty pasek Swisstech SWT1850934Y
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik 1/4"x19 BSP HSS-EV maszynowy calowy żółty pasek Swisstech SWT1850934Y
Swisstech SWT-185-0934Y
SWT1850934Y
SM.CK016,165,1ZLNE
BSP - British Standard Pipe Jasne wykończenie - do rur
DIN5156
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140208506 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Finish/Coating | Bright |
| Kąt spirali | 40° stopni |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, stal niestopowa, mosiądz, brąz |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całk. | 100 mm |
| Kolor paska | Żółty |
| Średnica chwytu | 11 mm |
| Typ spirali | Regularna spirala |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 9 mm |
| Sup. Part No. | SWT-185-0934Y |
| Typ gwintownika | Rowki spiralne |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 1/4"x19 |
| Standard gwintu | BSP |
| UNSPSC Code | 27112806 |