Gwintownik BSP 3/8"x19 do stali nierdzewnej HSS-EV maszynowy calowy niebieski pasek Swisstech SWT1853406B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik 3/8"x19 BSP HSS-EV maszynowy calowy niebieski pasek Swisstech SWT1853406B
Swisstech SWT-185-3406B
SWT1853406B
SM.CK016,160,2ZLNE
Do otworów przelotowych. Rodzaj nakroju wg DIN form B (3.5xP do 5.5xP). Tolerancja gwintowania wg 6HX. Produkowane ze stali HSS-EV, oksydowane. Wyprodukowany wg normy DIN 371/37
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140288690 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Finish/Coating | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całk. | 100 mm |
| Kolor paska | Niebieski |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 9 mm |
| Sup. Part No. | SWT-185-3406B |
| Typ gwintownika | SpiralnePoint |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość gwintu | 24 mm |
| Rozmiar gwintu | 3/8"x19 |
| Standard gwintu | BSP |
| UNSPSC Code | 27112806 |