Gwintownik M10x1,5 HSS-EV do stali nierdzewnej din371 din376 spiralny nieprzelotowy głębokie otwory nakrój C 6H pasywowany maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1852530B PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M10x1,5 HSS-EV maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1852530B
Swisstech SWT-185-2530B
SWT1852530B
KC-016,73,2ZN/SM.[NM]
Użyteczne dla następujących grup materiałów: Uwaga: Wygniataki mogą być również używane do stali nierdzewnej. Patrz 'Zielony pasek' WYGNIATAKI na stronie 192. Rowki spiralne (BLT) - HSS-EV Pasywowane. Do głębokich otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma C (2 x P do 3 x P). Tolerancja gwintowania 6H. ISO Metryczne. Spirala 45° stopni
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Chamfer | Plug |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140208872 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Kąt spirali | 45° stopni |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Kolor paska | Niebieski |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Typ spirali | High Helix |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 8 mm |
| Oznaczenie | SWT-185-2530B |
| Tapping Depth | 25 mm |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 15 mm |
| Rozmiar gwintu | M10x1.5 |
| Standard gwintu | Metric Coars |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 100mm |
| Skok | 1.5 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość części gwintowanej | 15mm |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 8mm |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Neck Length | |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 45° stopni |
| Standard wymiarowy | DIN 371 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Tapping Depth | 25mm |
| Kolor paska | Niebieski |