Gwintownik M12x1,75 HSS-EV do aluminium cynku magnezu i stopów azotowany nakrój B 6HX din371 din376 rowki proste przelotowy maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1856533G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M12x1,75 HSS-EV maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1856533G
Swisstech SWT-185-6533G
SWT1856533G
KC-016,130,8ZN/SM.[NM]
Użyteczne dla następujących grup materiałów: Gwintowniki ze skośną powierzchnią - HSS-EV Azotowane. Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B (3.5 x P do 5.5 x P). Tolerancja gwintowania 6HX.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140209589 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium, stopy aluminium, stopy cynku, stopy magnezu |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 110 mm |
| Kolor paska | Green |
| Średnica chwytu | 9 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 7 mm |
| Oznaczenie | SWT-185-6533G |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 29 mm |
| Rozmiar gwintu | M12x1.75 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 110mm |
| Skok | 1.75 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Długość części gwintowanej | 29mm |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| Lead | Taper |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 7mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium, stopy aluminium, stopy magnezu, stopy cynku |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Neck Length | |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | DIN 376 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Klasa tolerancji | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Tapping Depth | mm |
| Kolor paska | Green |