Gwintownik M12x1,75 HSS-EV do stali nierdzewnej din371 din376 spiralny nieprzelotowy głębokie otwory nakrój C 6H pasywowany maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1852533B SWT-185-2533B MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M12x1,75 HSS-EV maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1852533B
Swisstech SWT-185-2533B
SWT1852533B
Gwintownik maszynowy HSS-EV M12x1.75 niebieski pasek Swisstech SWT1852533B
SWT-185-2533B
Opis produktu
Wykonano zgodnie z DIN 371/376Użyteczne dla następujących grup materiałów: Uwaga: Wygniataki mogą być również używane do stali nierdzewnej. Patrz 'Zielony pasek' WYGNIATAKI na stronie 192. Rowki spiralne (BLT) - HSS-EV Pasywowane. Do głębokich otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma C (2xP do 3xP). Tolerancja gwintowania 6H. ISO Metryczne. Spirala 45° stopni
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Chamfer | Plug |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | External |
| Standard, norma dot. wymiarów | DIN 371/376 |
| Kod EAN13 | 5036140208889 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Powłoka, wykończenie | Steam Tempered |
| Kąt spirali | 45° stopni |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie do | Stainless Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 3 |
| Długość całk./opak. | 110mm |
| Kolor paska | Niebieski |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Typ spirali | High Helix |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 7mm |
| Nr produktu | SWT-185-2533B |
| Tapping Depth | 30mm |
| Typ gwintownika; typ gwintu | Rowki spiralne |
| Kierunek gwintu | Prawostronny, prawy |
| Długość gwintu | 18mm |
| Rozmiar gwintu | M12x1.75 |
| Rodzaj gwintu | Metryczny |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 110 mm |
| Skok | 1.75 |
| Model, kod produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 9 mm |
| Długość części gwintowanej | 18 mm |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 7mm |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Neck Length | |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 45° degree |
| Standard wymiarowy | DIN 376 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Tapping Depth | 30 mm |
| Kolor paska | Niebieski |
SM.CK016,91,5ZLNE