Gwintownik M12x1,75 HSS-PM do stopów tytanu oraz niklu 6HX maszynowy din376 Swisstech SWT1854533P SWT-185-4533P
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M12x1,75 HSS-PM do stopów tytanu oraz niklu 6HX maszynowy purpurowy pasek Swisstech din376 SWT1854533P SWT-185-4533P
Gwintownik wykonano zgodnie z DIN 376
Gwintownik M12 do stopów tytanu oraz czystego niklu posiada rowki spiralne lewe.
Materiał gwintownika: HSS-PM
Powłoka przeciwzużyciowa: azotowanie
Gwintownik do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma D (3.5 x P do 5 x P).
Tolerancja gwintowania 6HX. ISO Metryczne. Spirala 15°.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Tolerancja | 6HX |
| Podawanie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Norma wymiarowa | DIN 371/DIN 376 |
| EAN13 | 5036140209244 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Powłoka | Azotowana |
| Materiał gwintownika | Proszkowa stal szybkotnąca, Powdered Metal High Speed Steel, HSS-PM |
| Zastosowanie | Stopy tytanu i niklu |
| Liczba rowków | 3 |
| Długość całkowita | 110mm |
| Kolor oznaczenia | Purpurowy |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Kwadrat chwytowy | 7mm |
| Nr produktu | SWT-185-4533P |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 29 mm |
| Rozmiar gwintu | M12x1.75 |
| Standard gwintu | Gwint metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Skok | 1.75mm |
| Kąt rowków | 15° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 376 |
SWT-185-4533P
SM.CK016,192,9ZLNE