Gwintownik M16x2 HSS-E HSS-Co uniwersalny do różnych materiałów 6H nakrój B din371 din376 rowki proste przelotowy maszynowy czarny pasek Swisstech SWT1858539X PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M16x2 HSS-E maszynowy czarny pasek Swisstech SWT1858539X
Swisstech SWT-185-8539X
SWT1858539X
Gwintownik maszynowy HSS-E M16x2 czarny pasek Swisstech SWT1858539X
SWT-185-8539X
SM.CK016,152,2ZLNE
Gwintowniki HSS-E 'czarny pasek'
Gwintowniki ze skośną powierzchnią natarcia,
HSS-E wykończenie na jasno
Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B. Tolerancja gwintowania 6H. Kąt gwintu 60°.
Wyjątkowe właściwości tych gwintowników gwarantują wysoką wydajność przez redukcję czasu niezbędnego na wymiany gwintowników do różnych materiałów oraz przez mniejszą ilość gwintowników niezbędnych na składzie. Gwintowniki maszynowe marki SWISS+TECH z czarnym paskiem z szeroką gamą zastosowań, są rezultatem wielu lat doświadczeń w obróbce metali. Ich obecne właściwości są rezultatem wymagań naszych głównych klientów:
większa uniwersalność gwintowników,
redukcja czasu doboru właściwego gwintownika,
redukcjakosztów składowania narzędzi,
redukcja czasu na wymianę narzędzi.
Gwintowniki te są przeznaczone do generalnego zastosowania. Sugerujemy stosować jednak gwintowniki wysokowydajne, specjalne przy specyficznych materiałach. Wykonane wg DIN 371/376.
Geometria narzędzia (138 parametrów) była rozwijana
i optymalizowana podczas długiego procesu testowania we współpracy z użytkownikami różnych odmian stali, odlewów aluminiowych, obrabianych stali, stali wanadowych, stali żaroodpornych oraz stali narzędziowych. Specjalnie dobrane powłoki zwiększaja zakres zastosowania gwintownika.
Celem programu wykonania gwintowników SWISS+TECH z czarnym paskiem było uzyskanie lepszych tolerancji narzędzia oraz lepszej wydajności i krótszych czasów produkcji wysokiej jakości gwintów.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-185-8539X |
| EAN13 Barcode | 5036140209954 |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 9 mm |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Rozmiar gwintu | M16x2.0 |
| Chamfer | Second |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Finish/Coating | Bright |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Długość części gwintowanej | 26 mm |
| Długość całk. | 110 mm |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Class of Fit | 6H |
| Kąt spirali | |
| Typ spirali | |
| Kolor paska | Czarny |
| Zastosowanie w materiałach | Mild Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Stainless Steel; Zinc; Magnesium |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 110 mm |
| Skok | 2 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Długość części gwintowanej | 26 mm |
| Rozmiar gwintu | M16 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 9 mm |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Finish/Coating | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | DIN 376 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Class of Fit | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |