Gwintownik M2,5x0,45 HSS-EV do stopów aluminium azotowany nakrój C 6H din371 din376 spiralny przelotowy maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1857006G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M2,5x0,45 HSS-EV maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1857006G
Swisstech SWT-185-7006G
SWT1857006G
KC-016,59,6ZN/SM.[NM]
Użyteczne dla następujących grup materiałów: Rowki spiralne - HSS-EV Azotowane. Do otworów nieprzelotowych. Forma rowka DIN forma C (2 x P do 3 x P). Tolerancja gwintowania 6H.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140209619 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Kąt spirali | 45° stopni |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Alloys |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Kolor paska | Green |
| Średnica chwytu | 2.8 mm |
| Typ spirali | High Helix |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2.1 mm |
| Oznaczenie | SWT-185-7006G |
| Tapping Depth | 6.25 mm |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 9 mm |
| Rozmiar gwintu | M2.5x0.45 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |