Gwintownik M3x0,5 HSS-EV do żeliwa nakrój C 6H azotowany din371 din376 spiralny nieprzelotowy maszynowy biały pasek Swisstech SWT1854009W
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M3x0,5 HSS-EV maszynowy biały pasek Swisstech SWT1854009W
Swisstech SWT-185-4009W
SWT1854009W
Gwintownik maszynowy HSS-EV M3x0.5 biały pasek Swisstech SWT1854009W
SWT-185-4009W
SM.CK016,49,9ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376
Rowki proste - HSS-EV Azotowane
Do otworów nieprzelotowych.
Forma rowka wg DIN forma C (2 x P do 3 x P).
Tolerancja gwintowania 6HX.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140209091 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 56 mm |
| Kolor paska | White |
| Średnica chwytu | 3.5 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 2.7 mm |
| Supplier Part No. | SWT-185-4009W |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 11 mm |
| Rozmiar gwintu | M3x0.5 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 56mm |
| Skok gwintu | 0.5 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 3.5mm |
| Długość części gwintowej | 11mm |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 2.7mm |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Tapping Depth | mm |
| Kolor paska | White |