Gwintownik M3x0,5 HSS-EV do żeliwa nakrój D 6HX azotowany din371 din376 rowki proste przelotowy maszynowy biały pasek Swisstech SWT1853509W
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M3x0,5 HSS-EV maszynowy biały pasek Swisstech SWT1853509W
Swisstech SWT-185-3509W
SWT1853509W
KC-016,82,5ZN/SM.[NM]
Użyteczne dla następujących grup materiałów: Rowki proste - HSS-EV Azotowane. Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma D
3.5 x P do 5 x P). Tolerancja gwintowania 6HX.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140208995 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 56 mm |
| Kolor paska | White |
| Średnica chwytu | 3.5 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2.7 mm |
| Oznaczenie | SWT-185-3509W |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 11 mm |
| Rozmiar gwintu | M3x0.5 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 56mm |
| Skok | 0.5 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 3.5mm |
| Długość części gwintowanej | 11mm |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| Lead | Taper |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2.7mm |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Neck Length | |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | DIN 371 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Klasa tolerancji | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Tapping Depth | mm |
| Kolor paska | White |