Gwintownik M3x0,5 HSS-PM do stopów tytanu i czystego niklu azotowany przelotowy spiralny nakrój D 6HX maszynowy purpurowy pasek Swisstech SWT1854509P
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M3x0,5 HSS-PM maszynowy purpurowy pasek Swisstech SWT1854509P
Swisstech SWT-185-4509P
SWT1854509P
Gwintownik maszynowy HSS-PM M3x0.5 purpurowy pasek Swisstech SWT1854509P
SWT-185-4509P
SM.CK016,105,8ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376
Rowki spiralne lewe - HSS-PM Azotowane
Do otworów przelotowych. Lewe. Forma rowka wg DIN forma D (3.5 x P do 5 x P). Tolerancja gwintowania 6HX. ISO Metryczne. Spirala 15°.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140209183 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Titanium Alloys; Nickel |
| Klasa materiałowa | HSS-PM |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 56 mm |
| Kolor paska | Purple |
| Średnica chwytu | 3.5 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 2.7 mm |
| Supplier Part No. | SWT-185-4509P |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 11 mm |
| Rozmiar gwintu | M3x0.5 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Długość całkowita | 56mm |
| Skok gwintu | 0.5 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 3.5mm |
| Długość części gwintowej | 11mm |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 2.7mm |
| Zastosowanie w materiałach | Nickel Titanium Alloys |
| Klasa materiałowa | HSS-PM |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 15 ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Kolor paska | Purple |