Gwintownik M3x0,5 HSS-PM do stopów wytrzymałych tytanu oraz niklu niestopowego azotowany pasywowany nakrój B 6HX rowki proste przelotowy maszynowy pomarańczowy pasek Swisstech SWT1855509N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M3x0,5 HSS-PM maszynowy pomarańczowy pasek Swisstech SWT1855509N
Swisstech SWT-185-5509N
SWT1855509N
Gwintownik maszynowy HSS-PM M3x0.5 pomarańczowy pasek Swisstech SWT1855509N
SWT-185-5509N
SM.CK016,70ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376
Skośna powierzchnia - HSS-PM. Azotowane i pasywowane. Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B (3.5 x P do 5.5 x P). Tolerancja gwintowania 6HX. ISO Metryczne. Użyteczne dla następujących grup materiałów: 4.3 Stopy tytanu o wysokiej wytrzymałości. 5.1 Nikiel niestopowy. 5.2 Stopy niklu o średniej wytrzymałości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140209343 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Nitride; Steam Tempered |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Titanium Alloys;High-temperature Alloys; Nickel; |
| Klasa materiałowa | HSS-PM |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 56 mm |
| Kolor paska | Orange |
| Średnica chwytu | 3.5 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 2.7 mm |
| Supplier Part No. | SWT-185-5509N |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 11 mm |
| Rozmiar gwintu | M3x0.5 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Długość całkowita | 56mm |
| Skok gwintu | 0.5 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 3.5mm |
| Długość części gwintowej | 11mm |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 2.7mm |
| Zastosowanie w materiałach | High-temperature Alloys Nickel Titanium Alloys |
| Klasa materiałowa | HSS-PM |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Nitride Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Kolor paska | Orange |