Gwintownik M4x0,7 HSS-Co do stali niskostopowej średniostopowej i wysokostopowych spiralny nieprzelotowy pasywowany 6H din371 din376 nakrój C maszynowy czerwony pasek Swisstech SWT1851515R PRO19
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M4x0,7 HSS-Co maszynowy czerwony pasek Swisstech SWT1851515R
Swisstech SWT-185-1515R
SWT1851515R
SM.CK016,44,7ZLNE
Do otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma C (3xP). Tolerancja gwintowania: 6H. ISO Metryczne. Spirala 40°. Głębokość gwintowania 2.5xD.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140208650 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Kąt spirali | 40° stopni |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Alloy Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całk. | 63 mm |
| Kolor paska | Czerwony |
| Średnica chwytu | 4.5 mm |
| Typ spirali | Regularna spirala |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 3.4 mm |
| Sup. Part No. | SWT-185-1515R |
| Tapping Depth | 10 mm |
| Typ gwintownika | Rowki spiralne |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość gwintu | 7 mm |
| Rozmiar gwintu | M4x0.7 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |