Gwintownik M4x0,7 HSS-E HSS-Co uniwersalny do różnych materiałów 6H nakrój B din371 din376 rowki proste przelotowy maszynowy czarny pasek Swisstech SWT1858515X
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M4x0,7 HSS-E maszynowy czarny pasek Swisstech SWT1858515X
Swisstech SWT-185-8515X
SWT1858515X
Gwintownik maszynowy HSS-E M4x0.7 czarny pasek Swisstech SWT1858515X
SWT-185-8515X
SM.CK016,56,6ZLNE
Gwintowniki HSS-E 'czarny pasek'
Gwintowniki ze skośną powierzchnią natarcia,
HSS-E wykończenie na jasno
Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B. Tolerancja gwintowania 6H. Kąt gwintu 60°.
Wyjątkowe właściwości tych gwintowników gwarantują wysoką wydajność przez redukcję czasu niezbędnego na wymiany gwintowników do różnych materiałów oraz przez mniejszą ilość gwintowników niezbędnych na składzie. Gwintowniki maszynowe marki SWISS+TECH z czarnym paskiem z szeroką gamą zastosowań, są rezultatem wielu lat doświadczeń w obróbce metali. Ich obecne właściwości są rezultatem wymagań naszych głównych klientów:
większa uniwersalność gwintowników,
redukcja czasu doboru właściwego gwintownika,
redukcja kosztów składowania narzędzi,
redukcja czasu na wymianę narzędzi.
Gwintowniki te są przeznaczone do generalnego zastosowania. Sugerujemy stosować jednak gwintowniki wysokowydajne, specjalne przy specyficznych materiałach. Wykonane wg DIN 371/376.
Geometria narzędzia (138 parametrów) była rozwijana
i optymalizowana podczas długiego procesu testowania we współpracy z użytkownikami różnych odmian stali, odlewów aluminiowych, obrabianych stali, stali wanadowych, stali żaroodpornych oraz stali narzędziowych. Specjalnie dobrane powłoki zwiększaja zakres zastosowania gwintownika.
Celem programu wykonania gwintowników SWISS+TECH z czarnym paskiem było uzyskanie lepszych tolerancji narzędzia oraz lepszej wydajności i krótszych czasów produkcji wysokiej jakości gwintów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140209893 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Zastosowanie w materiałach | Mild Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Stainless Steel; Zinc; Magnesium |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 63 mm |
| Kolor paska | Czarny |
| Średnica chwytu | 4.5 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 3.4 mm |
| Supplier Part No. | SWT-185-8515X |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 12 mm |
| Rozmiar gwintu | M4x0.7 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 63mm |
| Skok gwintu | 0.7 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 4.5mm |
| Długość części gwintowej | 12mm |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 3.4mm |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |