Gwintownik M4x0,7 HSS-PM do stopów niklu azotowany pasywowany nakrój C 6H spiralny nieprzelotowy maszynowy pomarańczowy pasek Swisstech SWT1856015N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M4x0,7 HSS-PM maszynowy pomarańczowy pasek Swisstech SWT1856015N
Swisstech SWT-185-6015N
SWT1856015N
Gwintownik maszynowy HSS-PM M4x0.7 pomarańczowy pasek Swisstech SWT1856015N
SWT-185-6015N
SM.CK016,69ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376
Rowki spiralne - HSS-PM Azotowane i pasywowane
Do otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma C. Ten gwintownik ma specjalny nakrój (3 x P). Tolerancja gwintowania 6H. ISO Metryczne. Spirala 40°. Głębokość gwintowania 2.5 x D.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140209435 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Nitride; Steam Tempered |
| Kąt spirali | 40 ° |
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Titanium Alloys;High-temperature Alloys; Nickel; |
| Klasa materiałowa | HSS-PM |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 63 mm |
| Kolor paska | Orange |
| Średnica chwytu | 4.5 mm |
| Typ spirali | Regularna spirala |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 3.4 mm |
| Supplier Part No. | SWT-185-6015N |
| Tapping Depth | 10 mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 7 mm |
| Rozmiar gwintu | M4x0.7 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Długość całkowita | 63mm |
| Skok gwintu | 0.7 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 4.5mm |
| Długość części gwintowej | 7mm |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 3.4mm |
| Zastosowanie w materiałach | High-temperature Alloys Nickel Titanium Alloys |
| Klasa materiałowa | HSS-PM |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Nitride Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 40 ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Tapping Depth | 10mm |
| Kolor paska | Orange |