Gwintownik M5x0,8 HSS-EV do stali nierdzewnej din371 din376 spiralny nieprzelotowy do krótszych otworów nakrój C 6H pasywowany maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1853018B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M5x0,8 HSS-EV maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1853018B
Swisstech SWT-185-3018B
SWT1853018B
Gwintownik maszynowy HSS-EV M5x0.8 niebieski pasek Swisstech SWT1853018B
SWT-185-3018B
SM.CK016,107,3ZLNE
Rowki spiralne - (BLF) - HSS-EV Pasywowane
Do krótszych otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma C (3 x P). Tolerancja gwintowania 6H. 'Biteless Flat' ISO Metryczne. Spirala 45°.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Chamfer | Plug |
| Klasa | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140208926 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Kąt spirali | 45 ° |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 70 mm |
| Kolor paska | Niebieski |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Typ spirali | High Helix |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4.9 mm |
| Supplier Part No. | SWT-185-3018B |
| Tapping Depth | 12.5 mm |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 8 mm |
| Rozmiar gwintu | M5x0.8 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 70mm |
| Skok gwintu | 0.8 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość części gwintowej | 8mm |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4.9mm |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 45 ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Tapping Depth | 12.5mm |
| Kolor paska | Niebieski |