Gwintownik M5x0,8 HSS-EV do stali zwykłej proste rowki przelotowy 6H din371 din376 nakrój B pasywowany maszynowy żółty pasek Swisstech SWT1850018Y
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M5x0,8 HSS-EV maszynowy żółty pasek Swisstech SWT1850018Y
Swisstech SWT-185-0018Y
SWT1850018Y
Gwintownik maszynowy HSS-EV M5x0.8 żółty pasek Swisstech SWT1850018Y
SWT-185-0018Y
SM.CK016,34,6ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376
Skośna powierzchnia - HSS-EV Pasywowane
Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B. (3.5 x P do 5.5 x P). Tolerancja gwintowania 6H.
Użyteczne dla następujących grup materiałów: 1.1 Stal tłoczona, miękka. 1.2 Stal do nawęglania, konstrukcyjna. 1.3 Stal konstrukcyjna, węglowa.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140208308 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Mild Steel; Non-alloy Carbon Steel; Brass; Bronze; |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 70 mm |
| Kolor paska | Żółty |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4.9 |
| Supplier Part No. | SWT-185-0018Y |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 15 mm |
| Rozmiar gwintu | M5x0.8 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 70mm |
| Skok gwintu | 0.8 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość części gwintowej | 15mm |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4.9mm |
| Zastosowanie w materiałach | Brass Bronze Mild Steel Non-alloy Carbon Steel |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Tapping Depth | mm |
| Kolor paska | Żółty |