Gwintownik M5x0,8 HSS-PM do stopów wytrzymałych tytanu oraz niklu niestopowego azotowany pasywowany nakrój B 6HX rowki proste przelotowy maszynowy pomarańczowy pasek Swisstech SWT1855518N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M5x0,8 HSS-PM maszynowy pomarańczowy pasek Swisstech SWT1855518N
Swisstech SWT-185-5518N
SWT1855518N
Gwintownik maszynowy HSS-PM M5x0.8 pomarańczowy pasek Swisstech SWT1855518N
SWT-185-5518N
SM.CK016,77,5ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376
Skośna powierzchnia - HSS-PM. Azotowane i pasywowane. Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B (3.5 x P do 5.5 x P). Tolerancja gwintowania 6HX. ISO Metryczne. Użyteczne dla następujących grup materiałów: 4.3 Stopy tytanu o wysokiej wytrzymałości. 5.1 Nikiel niestopowy. 5.2 Stopy niklu o średniej wytrzymałości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140209367 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Nitride; Steam Tempered |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Titanium Alloys;High-temperature Alloys; Nickel; |
| Klasa materiałowa | HSS-PM |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 70 mm |
| Kolor paska | Orange |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4.9 mm |
| Supplier Part No. | SWT-185-5518N |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 16 mm |
| Rozmiar gwintu | M5x0.8 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Długość całkowita | 70mm |
| Skok gwintu | 0.8 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość części gwintowej | 16mm |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4.9mm |
| Zastosowanie w materiałach | High-temperature Alloys Nickel Titanium Alloys |
| Klasa materiałowa | HSS-PM |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Nitride Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Kolor paska | Orange |