Gwintownik M6x1 HSS-EV do stali nierdzewnej din371 din376 rowki proste przelotowy nakrój B 6HX pasywowany maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1852021B
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M6x1 HSS-EV maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1852021B
Swisstech SWT-185-2021B
SWT1852021B
KC-016,48,8ZN/SM.[NM]
Użyteczne dla następujących grup materiałów: Uwaga: Wygniataki mogą być również używane do stali nierdzewnej. Patrz 'Zielony pasek' WYGNIATAKI na stronie 192. Skośna powierzchnia - HSS-EV Pasywowane. Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B (3.5 x P do 5.5 x P). Tolerancja gwintowania 6HX. ISO Metryczne.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140208766 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Kolor paska | Niebieski |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 4.9 mm |
| Oznaczenie | SWT-185-2021B |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 17 mm |
| Rozmiar gwintu | M6x1 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 80mm |
| Skok | 1 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość części gwintowanej | 17mm |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 4.9mm |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Neck Length | |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | DIN 371 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Klasa tolerancji | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Tapping Depth | mm |
| Kolor paska | Niebieski |