Gwintownik M6x1 HSS-PM do stopów tytanu azotowany nieprzelotowy spiralny nakrój B 6HX maszynowy purpurowy pasek Swisstech SWT1855021P
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M6x1 HSS-PM maszynowy purpurowy pasek Swisstech SWT1855021P
Swisstech SWT-185-5021P
SWT1855021P
Gwintownik maszynowy HSS-PM M6x1 purpurowy pasek Swisstech SWT1855021P
SWT-185-5021P
SM.CK016,121ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376
Rowki spiralne - HSS-PM?Azotowane
Do otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma B (3 x P). Tolerancja gwintowania 6HX. ISO Metryczne. Spirala 15°. Głębokość gwintowania 2.5 x D.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-185-5021P |
| EAN13 Barcode | 5036140209299 |
| Tapping Depth | 15 mm |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4.9 mm |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Rozmiar gwintu | M6x1 |
| Chamfer | Second |
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Klasa materiałowa | HSS-PM |
| Długość części gwintowej | 11 mm |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Klasa | 6HX |
| Kąt spirali | 15 ° |
| Typ spirali | Low Helix |
| Kolor paska | Purple |
| Zastosowanie w materiałach | Titanium Alloys; Nickel |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Długość całkowita | 80mm |
| Skok gwintu | 1 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość części gwintowej | 11mm |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4.9mm |
| Zastosowanie w materiałach | Nickel Titanium Alloys |
| Klasa materiałowa | HSS-PM |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 15 ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Tapping Depth | 15mm |
| Kolor paska | Purple |