Gwintownik M8x1,25 HSS-Co do stali niskostopowej średniostopowej i wysokostopowych rowki proste przelotowy pasywowany 6HX din371 din376 nakrój B maszynowy czerwony pasek Swisstech SWT1851027R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M8x1,25 HSS-Co maszynowy czerwony pasek Swisstech SWT1851027R
Swisstech SWT-185-1027R
SWT1851027R
Gwintownik maszynowy HSS-Co M8x1.25 czerwony pasek Swisstech SWT1851027R
SWT-185-1027R
SM.CK016,58ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376
Użyteczne dla następujących grup materiałów: Skośna powierzchnia natarcia - HSS-Co Jasne wykończenie. Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B (3.5 x P do 5.5 x P). Tolerancja gwintowania 6HX. ISO Metryczne.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140208599 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Alloy Steel |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 90 mm |
| Kolor paska | Czerwony |
| Średnica chwytu | 8 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 6.2 mm |
| Supplier Part No. | SWT-185-1027R |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 22 mm |
| Rozmiar gwintu | M8x1.25 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 90mm |
| Skok gwintu | 1.25 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Długość części gwintowej | 22mm |
| Rozmiar gwintu | M8 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 6.2mm |
| Zastosowanie w materiałach | Alloy Steel |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Tapping Depth | mm |
| Kolor paska | Czerwony |