Gwintownik M8x1,25 HSS-EV do stali nierdzewnej din371 din376 spiralny nieprzelotowy do krótszych otworów nakrój C 6H pasywowany maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1853027B PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M8x1,25 HSS-EV maszynowy niebieski pasek Swisstech SWT1853027B
Swisstech SWT-185-3027B
SWT1853027B
Gwintownik maszynowy HSS-EV M8x1.25 niebieski pasek Swisstech SWT1853027B
SWT-185-3027B
SM.CK016,137,3ZLNE
Rowki spiralne - (BLF) - HSS-EV Pasywowane
Do krótszych otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma C (3 x P). Tolerancja gwintowania 6H. 'Biteless Flat' ISO Metryczne. Spirala 45°.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-185-3027B |
| EAN13 Barcode | 5036140208940 |
| Średnica chwytu | 8 mm |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 6.2 mm |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Rozmiar gwintu | M8x1.25 |
| Chamfer | Plug |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Steam Tempered |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Długość części gwintowanej | 13 mm |
| Kolor paska | Niebieski |
| Długość całk. | 90 mm |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Class of Fit | 6H |
| Tapping Depth | 20 mm |
| Kąt spirali | 45 ° |
| Typ spirali | High Helix |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całk. | 90 mm |
| Skok | 1.25 |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 8 mm |
| Długość części gwintowanej | 13 mm |
| Rozmiar gwintu | M8 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 6.2 mm |
| Zastosowanie w materiałach | Stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Neck Length | mm |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Steam Tempered |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 45 ° degree |
| Standard wymiarowy | DIN 371 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Class of Fit | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Tapping Depth | 20 mm |
| Kolor paska | Niebieski |