Gwintownik M8x1,25 HSS-PM do stopów tytanu i czystego niklu azotowany przelotowy spiralny nakrój D 6HX maszynowy purpurowy pasek Swisstech SWT1854527P
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M8x1,25 HSS-PM maszynowy purpurowy pasek Swisstech SWT1854527P
Swisstech SWT-185-4527P
SWT1854527P
Gwintownik maszynowy HSS-PM M8x1.25 purpurowy pasek Swisstech SWT1854527P
SWT-185-4527P
SM.CK016,158,7ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376
Rowki spiralne lewe - HSS-PM Azotowane
Do otworów przelotowych. Lewe. Forma rowka wg DIN forma D (3.5 x P do 5 x P). Tolerancja gwintowania 6HX. ISO Metryczne. Spirala 15°.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140209220 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Titanium Alloys; Nickel |
| Klasa materiałowa | HSS-PM |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 90 mm |
| Kolor paska | Purple |
| Średnica chwytu | 8 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 6.2 mm |
| Supplier Part No. | SWT-185-4527P |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 22 mm |
| Rozmiar gwintu | M8X1.25 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Długość całkowita | 90mm |
| Skok gwintu | 1.25 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Długość części gwintowej | 22mm |
| Rozmiar gwintu | M8 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 6.2mm |
| Zastosowanie w materiałach | Nickel Titanium Alloys |
| Klasa materiałowa | HSS-PM |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 15 ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Kolor paska | Purple |