Gwintownik UNF 7/16"x20 do stali nierdzewnej HSS-EV maszynowy calowy niebieski pasek Swisstech SWT1853244B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik 7/16"x20 UNF HSS-EV maszynowy calowy niebieski pasek Swisstech SWT1853244B
Swisstech SWT-185-3244B
SWT1853244B
KC-016,98,8ZN/SM.[NM]
Do krótkich otworów nieprzelotowych. Rodzaj nakroju wg DIN form C (3 x P). Tolerancja gwintowania wg 6H. Produkowane ze stali HSS-EV, oksydowane. Wyprodukowany wg normy DIN 371/376.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Klasa tolerancji | 2B |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140288683 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | 45° stopni |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 90 mm |
| Kolor paska | Niebieski |
| Średnica chwytu | 9 mm |
| Typ spirali | High Helix |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 6.2 mm |
| Oznaczenie | SWT-185-3244B |
| Tapping Depth | 31.75 mm |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 20 mm |
| Rozmiar gwintu | 7/16"x24 |
| Standard gwintu | UNF |
| UNSPSC | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 90mm |
| Skok | 24 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Długość części gwintowanej | 20mm |
| Rozmiar gwintu | 7/16" |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 6.2mm |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Neck Length | |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 45° stopni |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| Standard gwintu | UNF |
| Klasa tolerancji | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | 31.75mm |
| Kolor paska | Niebieski |
| Typ spirali | High Helix |