Gwintownik bezwiórowy M10x1,5 HSS-EV TiN wygniatak do miedzi i mosiądzu nakrój B 6H przelotowy i nieprzelotowy maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1858030G PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M10x1,5 HSS-EV maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1858030G
Swisstech SWT-185-8030G
SWT1858030G
KC-016,143,1ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140209862 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium, stopy aluminium, stopy cynku, stopy magnezu |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | |
| Długość całkowita | 100 mm |
| Kolor paska | Green |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 8 mm |
| Oznaczenie | SWT-185-8030G |
| Typ gwintownika | Fluteless |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 22 mm |
| Rozmiar gwintu | M10x1.5 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |