Gwintownik bezwiórowy M2x0,4 HSS-EV TiN wygniatak do miedzi i mosiądzu nakrój B 6H przelotowy i nieprzelotowy maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1858003G PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M2x0,4 HSS-EV maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1858003G
Swisstech SWT-185-8003G
SWT1858003G
Gwintownik maszynowy HSS-EV M2x0.4 TiN zielony pasek Swisstech SWT1858003G
SWT-185-8003G
SM.CK016,82,2ZLNE
Wygniataki od M3 wzwyż posiadają rowki smarownicze. Wykonane wg DIN 371/376. Wygniataki - HSS-EV (pokryte TiN). Do otworów przelotowych i nieprzelotowych. Forma rowka DIN forma B (3.5 x P do 5.5 x P). Tolerancja gwintowania 6H. ISO Metryczne.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-185-8003G |
| EAN13 Barcode | 5036140209800 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| Typ gwintownika | Fluteless |
| Rozmiar gwintu | M2x0.4 |
| Chamfer | Second |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Finish/Coating | TiN |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Długość części gwintowanej | 8 mm |
| Średnica chwytu | 2.8 mm |
| Długość całk. | 45 mm |
| Liczba ostrzy | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2.1 mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Class of Fit | 6H |
| Kąt spirali | |
| Typ spirali | |
| Kolor paska | Green |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium, stopy aluminium, stopy cynku, stopy magnezu |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całk. | 45 mm |
| Skok | 0.4 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 2.8 mm |
| Długość części gwintowanej | 8 mm |
| Rozmiar gwintu | M2x0.4 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2.1 mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Aluminium Alloys Magnesium alloys Zinc alloys |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Neck Length | mm |
| Finish/Coating | TiN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | DIN 371 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Class of Fit | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Fluteless |
| Tapping Depth | mm |
| Kolor paska | Green |