Gwintownik bezwiórowy M4x0,7 HSS-EV wygniatak do miedzi i mosiądzu nakrój B 6H przelotowy i nieprzelotowy maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1857515G PRO24-1
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M4x0,7 HSS-EV maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1857515G
Swisstech SWT-185-7515G
SWT1857515G
KC-016,73,8ZN/SM.[NM]
(3.5 x P do 5.5 x P). Tolerancja gwintowania 6H.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140209749 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Copper; Brass |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | |
| Długość całkowita | 63 mm |
| Kolor paska | Green |
| Średnica chwytu | 4.5 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 3.4 mm |
| Oznaczenie | SWT-185-7515G |
| Typ gwintownika | Fluteless |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 13 mm |
| Rozmiar gwintu | M4x0.7 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 63mm |
| Skok | 0.7 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 4.5mm |
| Długość części gwintowanej | 13mm |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 3.4mm |
| Zastosowanie w materiałach | Brass Copper |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Neck Length | |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | DIN 371 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Fluteless |
| Tapping Depth | mm |
| Kolor paska | Green |