Gwintownik bezwiórowy M5x0,8 HSS-EV TiN wygniatak do miedzi i mosiądzu nakrój B 6H przelotowy i nieprzelotowy maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1858018G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M5x0,8 HSS-EV maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1858018G
Swisstech SWT-185-8018G
SWT1858018G
Gwintownik maszynowy HSS-EV M5x0.8 TiN zielony pasek Swisstech SWT1858018G
SWT-185-8018G
SM.CK016,90,3ZLNE
Wygniataki od M3 wzwyż posiadają rowki smarownicze. Wykonane wg DIN 371/376. Wygniataki - HSS-EV (pokryte TiN). Do otworów przelotowych i nieprzelotowych. Forma rowka DIN forma B (3.5 x P do 5.5 x P). Tolerancja gwintowania 6H. ISO Metryczne.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140209831 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium, stopy aluminium, stopy cynku, stopy magnezu |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | |
| Długość całkowita | 70 mm |
| Kolor paska | Green |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4.9 mm |
| Supplier Part No. | SWT-185-8018G |
| Typ gwintownika | Fluteless |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 15 mm |
| Rozmiar gwintu | M5x0.8 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 70mm |
| Skok gwintu | 0.8 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość części gwintowej | 15mm |
| Rozmiar gwintu | M5x0.8 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4.9mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Aluminium Alloys Magnesium alloys Zinc alloys |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Fluteless |
| Tapping Depth | mm |
| Kolor paska | Green |