Gwintownik bezwiórowy M6x1 HSS-EV TiN wygniatak do miedzi i mosiądzu nakrój B 6H przelotowy i nieprzelotowy maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1858021G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M6x1 HSS-EV maszynowy zielony pasek Swisstech SWT1858021G
Swisstech SWT-185-8021G
SWT1858021G
Gwintownik maszynowy HSS-EV M6x1 TiN zielony pasek Swisstech SWT1858021G
SWT-185-8021G
SM.CK016,99,4ZLNE
Wygniataki od M3 wzwyż posiadają rowki smarownicze. Wykonane wg DIN 371/376. Wygniataki - HSS-EV (pokryte TiN). Do otworów przelotowych i nieprzelotowych. Forma rowka DIN forma B (3.5 x P do 5.5 x P). Tolerancja gwintowania 6H. ISO Metryczne.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-185-8021G |
| EAN13 Barcode | 5036140209848 |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4.9 mm |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| Typ gwintownika | Fluteless |
| Rozmiar gwintu | M6x1 |
| Chamfer | Second |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Długość części gwintowej | 17 mm |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Liczba ostrzy | |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Klasa | 6H |
| Kąt spirali | |
| Typ spirali | |
| Kolor paska | Green |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium, stopy aluminium, stopy cynku, stopy magnezu |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całkowita | 80mm |
| Skok gwintu | 1 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość części gwintowej | 17mm |
| Rozmiar gwintu | M6x1 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4.9mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Aluminium Alloys Magnesium alloys Zinc alloys |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 371 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Fluteless |
| Tapping Depth | mm |
| Kolor paska | Green |