Gwintownik lewy M14x2 ręczny Nr.1 zdzierak HSS Sherwood SHR0870510L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik lewy M14x2 ręczny Nr.1 zdzierak HSS Sherwood SHR0870510L
Sherwood SHR-087-0510L
SHR0870510L
SM.CK016,55,9ZLNE
IS0 529 - Rowki proste poszczególne rozmiary - Wykańczak
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140282476 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 95mm |
| Średnica chwytu | 11.20 mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M14.0x2.00 |
| Sup. Part No. | SHR-087-0510L |
| Długość gwintu | 25mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 76 g |