Gwintownik lewy M3x0,5 ręczny Nr.2 pośredni HSS Sherwood SHR0870230M
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik lewy M3x0,5 ręczny Nr.2 pośredni HSS Sherwood SHR0870230M
Sherwood SHR-087-0230M
SHR0870230M
Gwintownik lewy M3x0.5 ręczny Nr.2 pośredni HSS Sherwood SHR0870230M
SHR-087-0230M
SM.CK016,39,3ZLNE
Zdzierak
IS0 529 - Rowki proste pszczególne rozmiary - Zdzierak
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140185289 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 48mm |
| Średnica chwytu | 3.15 mm |
| Size x Pitch (mm) | M3.0 x 0.50 |
| Supplier Part No. | SHR-087-0230M |
| Długość części gwintowej | 11mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 4 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 48mm |
| Skok gwintu | 0.5 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 3.15mm |
| Długość części gwintowej | 11mm |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 2.5mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Nonferrous Metals Stainless Steel Stal |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Lewy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Second |
| Tapping Depth | mm |