Gwintownik maszynowy 1/2"x12 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851400E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 1/2"x12 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851400E
Sherwood SHR-085-1400E
SHR0851400E
SM.CK016,100ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140280472 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Rozmiar - skok | 1/2"x12 |
| Square Size Across Flats | 7.10 mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 49 g |