Gwintownik maszynowy 1/2"x14 BSPF HSS calowy Sherwood SHR0852040E PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 1/2"x14 BSPF HSS calowy Sherwood SHR0852040E
Sherwood SHR-085-2040E
SHR0852040E
Gwintownik maszynowy 1/2"x14 BSPF calowy HSS Sherwood SHR0852040E
SHR-085-2040E
SM.CK016,221,9ZLNE
IS0 529 - Skośna powierzchnia natarcia.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-2040E |
| EAN13 Barcode | 5036140182585 |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Rozmiar - skok | 1/2" x 14 |
| Waga elementu | 143 g |
| Square Size Across Flats | 12.5 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | mm |
| Skok | 14 |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 16 mm |
| Długość części gwintowanej | mm |
| Rozmiar gwintu | 1/2" |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 12.5 mm |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Compatible Materials | |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° degree |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | BSPF |
| Class of Fit | |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |