Gwintownik maszynowy 1/2"x16 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851660E PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 1/2"x16 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851660E
Sherwood SHR-085-1660E
SHR0851660E
Gwintownik maszynowy 1/2"x16 BSF calowy HSS Sherwood SHR0851660E
SHR-085-1660E
SM.CK016,87,5ZLNE
IS0 529 - Skośna powierzchnia natarcia
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140281066 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Rozmiar - skok | 1/2" x 16 |
| Square Size Across Flats | 7.1 mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-1660E |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 54 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | mm |
| Skok gwintu | 16 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Długość części gwintowej | mm |
| Rozmiar gwintu | 1/2" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 7.1mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | BSF |
| Klasa | |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Chamfer |