Gwintownik maszynowy 1/2"x16 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851660F PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 1/2"x16 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851660F
Sherwood SHR-085-1660F
SHR0851660F
Gwintownik maszynowy 1/2"x16 BSF calowy HSS Sherwood SHR0851660F
SHR-085-1660F
SM.CK016,100ZLNE
IS0 529 - Spiralne rowki
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-1660F |
| EAN13 Barcode | 5036140281073 |
| Rozmiar - skok | 1/2"x 16 |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Square Size Across Flats | 7.1 mm |
| Waga elementu | 50 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | mm |
| Skok | 16 |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 9 mm |
| Długość części gwintowanej | mm |
| Rozmiar gwintu | 1/2" |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 7.1 mm |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° degree |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | BSF |
| Class of Fit | |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Chamfer | |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |