Gwintownik maszynowy 1/4"x20 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851360E PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 1/4"x20 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851360E
Sherwood SHR-085-1360E
SHR0851360E
KC-016,62,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140280274 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 6.30 mm |
| Rozmiar - skok | 1/4" x 20 |
| Square Size Across Flats | 5mm |
| Oznaczenie | SHR-085-1360E |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 15 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 66mm |
| Skok | 20 |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 6.3mm |
| Długość części gwintowanej | 19mm |
| Rozmiar gwintu | 1/4" |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 5mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Nonferrous Metals Plastic Stal |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | BSW |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Chamfer | |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth |