Gwintownik maszynowy 1/4"x20 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850850E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 1/4"x20 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850850E
Sherwood SHR-085-0850E
SHR0850850E
Gwintownik maszynowy 1/4"x20 UNC calowy HSS Sherwood SHR0850850E
SHR-085-0850E
SM.CK016,43,8ZLNE
Opis produktu
IS0 529 - Skośna powierzchnia natarciaSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140278677 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Waga całkowita | 0.011 |
| Średnica chwytu | 6,3mm |
| Rozmiar - skok | 1/4"x20 |
| Square Size Across Flats | 5mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 11g |