Gwintownik maszynowy 1/4"x26 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851610F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 1/4"x26 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851610F
Sherwood SHR-085-1610F
SHR0851610F
SM.CK016,75ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140280878 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Średnica chwytu | 6.3 mm |
| Rozmiar - skok | 1/4"x26 |
| Square Size Across Flats | 5mm |
| Sup. Part No. | SHR-085-1610F |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 15 g |