Gwintownik maszynowy 1/8"x28 BSPF HSS calowy Sherwood SHR0852010F
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 1/8"x28 BSPF HSS calowy Sherwood SHR0852010F
Sherwood SHR-085-2010F
SHR0852010F
Gwintownik maszynowy 1/8"x28 BSPF calowy HSS Sherwood SHR0852010F
SHR-085-2010F
SM.CK016,92,1ZLNE
Spiralne rowki
IS0 529
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140182417 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Rozmiar - skok | 1/8" x 28 |
| Square Size Across Flats | 6.3 mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-2010F |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 24 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | mm |
| Skok gwintu | 28 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Długość części gwintowej | mm |
| Rozmiar gwintu | 1/8" |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 6.3mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Compatible Materials | |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | BSPF |
| Klasa | |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |