Gwintownik maszynowy 1/8"x40 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851320E PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 1/8"x40 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851320E
Sherwood SHR-085-1320E
SHR0851320E
KC-016,62,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140280144 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 3.15 mm |
| Rozmiar - skok | 1/8" x 40 |
| Square Size Across Flats | 2.50 mm |
| Oznaczenie | SHR-085-1320E |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 3 g |