Gwintownik maszynowy 1"x12 UNF HSS calowy Sherwood SHR0851200E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 1"x12 UNF HSS calowy Sherwood SHR0851200E
Sherwood SHR-085-1200E
SHR0851200E
Gwintownik maszynowy 1"x12 UNF calowy HSS Sherwood SHR0851200E
SHR-085-1200E
SM.CK016,368,8ZLNE
Skośna powierzchnia natarcia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140280052 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Średnica chwytu | 18mm |
| Rozmiar - skok | 1" x 12 |
| Square Size Across Flats | 14mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-1200E |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 222 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 130mm |
| Skok gwintu | 12 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 18mm |
| Długość części gwintowej | 45mm |
| Rozmiar gwintu | 1" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 14mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Stainless Steel Stal |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | UNF |
| Klasa | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Chamfer |