Gwintownik maszynowy 1"x8 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850940E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 1"x8 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850940E
Sherwood SHR-085-0940E
SHR0850940E
Gwintownik maszynowy 1"x8 UNC calowy HSS Sherwood SHR0850940E
SHR-085-0940E
SM.CK016,407,4ZLNE
Opis produktu
IS0 529 - Skośna powierzchnia natarciaSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140279131 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Waga całkowita | 0.26 |
| Średnica chwytu | 18mm |
| Rozmiar - skok | 1"x8 |
| Square Size Across Flats | 14mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 294g |