Gwintownik maszynowy 3/8"x19 BSPF HSS calowy Sherwood SHR0852030E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 3/8"x19 BSPF HSS calowy Sherwood SHR0852030E
Sherwood SHR-085-2030E
SHR0852030E
Gwintownik maszynowy 3/8"x19 BSPF calowy HSS Sherwood SHR0852030E
SHR-085-2030E
SM.CK016,167,3ZLNE
IS0 529 - Skośna powierzchnia natarcia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140182523 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Średnica chwytu | 12.5 mm |
| Rozmiar - skok | 3/8" x 19 |
| Square Size Across Flats | 10mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-2030E |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 85 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | mm |
| Skok gwintu | 19 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 12.5mm |
| Długość części gwintowej | mm |
| Rozmiar gwintu | 3/8" |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 10mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Compatible Materials | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | BSPF |
| Klasa | |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |