Gwintownik maszynowy 3/8"x20 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851640E SHR-085-1640E MTMX
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 3/8"x20 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851640E SHR-085-1640E
Sherwood SHR-085-1640E
SHR0851640E
Gwintownik maszynowy 3/8"x20 BSF calowy HSS Sherwood SHR0851640E
SHR-085-1640E
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140280960 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Rozmiar - skok | 3/8" x 20 |
| Square Size Across Flats | 8mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-1640E |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 40 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | |
| Skok | 20 |
| Model, kod produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość części gwintowanej | |
| Rozmiar gwintu | 3/8" |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 8mm |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Finish/Coating | |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° degree |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | BSF |
| Klasa tolerancji | |
| Kierunek gwintu | |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Chamfer | |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth |
SM.CK016,87,5ZLNE