Gwintownik maszynowy 5/16"x18 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850860E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 5/16"x18 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850860E
Sherwood SHR-085-0860E
SHR0850860E
Gwintownik maszynowy 5/16"x18 UNC calowy HSS Sherwood SHR0850860E
SHR-085-0860E
SM.CK016,87,5ZLNE
Opis produktu
IS0 529 - Skośna powierzchnia natarciaSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140278738 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Waga całkowita | 0.019 |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Rozmiar - skok | 5/16"x18 |
| Square Size Across Flats | 6,3mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 17g |