Gwintownik maszynowy 5/16"x22 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851630E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 5/16"x22 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851630E
Sherwood SHR-085-1630E
SHR0851630E
KC-016,75ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140280915 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Rozmiar - skok | 5/16" x 22 |
| Square Size Across Flats | 6.3 mm |
| Oznaczenie | SHR-085-1630E |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 23 g |