Gwintownik maszynowy 5/16"x24 UNF HSS calowy Sherwood SHR0851120E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 5/16"x24 UNF HSS calowy Sherwood SHR0851120E
Sherwood SHR-085-1120E
SHR0851120E
Gwintownik maszynowy 5/16"x24 UNF calowy HSS Sherwood SHR0851120E
SHR-085-1120E
SM.CK016,62,5ZLNE
Skośna powierzchnia natarcia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140279612 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Rozmiar - skok | 5/16" x 24 |
| Square Size Across Flats | 6.30 mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-1120E |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 23 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 69mm |
| Skok gwintu | 24 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Długość części gwintowej | 19mm |
| Rozmiar gwintu | 5/6" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 6.3mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Stainless Steel Stal |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | UNF |
| Klasa | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Chamfer |