Gwintownik maszynowy 5/8"x11 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851420E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 5/8"x11 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851420E
Sherwood SHR-085-1420E
SHR0851420E
Gwintownik maszynowy 5/8"x11 BSW calowy HSS Sherwood SHR0851420E
SHR-085-1420E
SM.CK016,162,5ZLNE
IS0 529 - Skośna powierzchnia natarcia
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140280540 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Średnica chwytu | 12.50 mm |
| Rozmiar - skok | 5/8" x 11 |
| Square Size Across Flats | 10mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-1420E |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 62 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 102mm |
| Skok gwintu | 11 |
| Średnica chwytu | 12.5mm |
| Długość części gwintowej | 32mm |
| Rozmiar gwintu | 5/8" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 10mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | BSW |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Chamfer | |
| Tapping Depth |