Gwintownik maszynowy 5/8"x11 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850910E PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 5/8"x11 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850910E
Sherwood SHR-085-0910E
SHR0850910E
Gwintownik maszynowy 5/8"x11 UNC calowy HSS Sherwood SHR0850910E
SHR-085-0910E
SM.CK016,179,5ZLNE
Opis produktu
IS0 529 - Skośna powierzchnia natarciaSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140278981 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Waga całkowita | 0.09 |
| Średnica chwytu | 12,5mm |
| Rozmiar - skok | 5/8"x11 |
| Square Size Across Flats | 10mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 91g |