Gwintownik maszynowy 5/8"x14 BSPF HSS spiralny TAP Sherwood SHR0852050F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
5/8"x14 BSPF HSSGT SPIRAL FLUTE TAP Sherwood SHR0852050F
SHR-085-2050F
Spiralne rowki
IS0 529
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140389472 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Średnica chwytu | 18mm |
| Rozmiar - skok | 5/8" x 14 |
| Square Size Across Flats | 14mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-2050F |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 193 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | mm |
| Skok | 14 |
| Model, kod produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 18 mm |
| Długość części gwintowanej | mm |
| Rozmiar gwintu | 5/8" |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 14mm |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Compatible Materials | |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° degree |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | BSPF |
| Klasa tolerancji | |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth |